6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 222 Kč
Naše cena: 148 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů a s vysokým obsahem vitamínů představuje chutné a zdravé potěšení pro Vaše nejmenší. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 237 kJ (56 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11.4 g, (z toho cukr: 10.3 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Veronika Vránová, Zlonice

Veronika Vránová, Zlonice:
Nejprv jsem chtěl najít 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s dodáním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Jana Lisztwanová, Miletín

Jana Lisztwanová, Miletín:
Vybrat si ten vhodný produkt může být velmi složité. Nabízí se totiž bohatá paleta různých alternativ. Já jsem se rozhodla 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g a své volby vážně nelituji. Měsíce po používání mi mou volbu jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nijak nechtěla něco jiného. 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g jsem poté ukázala i všem kamarádům. A s potěšením bych o něm takto řekla i dalším zájemcům.

Linda Houfová, Libhošť

Linda Houfová, Libhošť:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro famílii něco jako 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s zbožím jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

Viktor Motáček, Srbce

Viktor Motáček, Srbce:
6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém krámě, navíc jsem jej koupil klidně u počítače. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Zuzana S: Ideální k osmnáctinám :)

Laura P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael M: je to fajné

Ema Z: Tento 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela C: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt