6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 222 Kč
Naše cena: 148 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů a s vysokým obsahem vitamínů představuje chutné a zdravé potěšení pro Vaše nejmenší. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 237 kJ (56 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11.4 g, (z toho cukr: 10.3 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Veronika Vránová, Zlonice

Veronika Vránová, Zlonice:
Nejdříve jsem se snažila najít 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým přátelům a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Jana Lisztwanová, Miletín

Jana Lisztwanová, Miletín:
Vybrat si ten nejlepší produkt se jeví jako velmi složité. K mání je totiž široká paleta rozličných alternativ. Já jsem si zvolila 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g a své volby stoprocentně nelituji. Týdny používání mi mou volbu jen utvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě neměnila. 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g jsem poté doporučila současně také těm nejbližším. A s potěšením bych o něm tímto způsobem doporučila i zákazníkům.

Linda Houfová, Libhošť

Linda Houfová, Libhošť:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro famílii něco jako 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Viktor Motáček, Srbce

Viktor Motáček, Srbce:
6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem tudíž velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem doručovatelka a předala mi můj 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej koupil doma u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Julie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eva R: nemá chybu

Hana A: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Lebenswert Bio Pyré Jablko, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt