6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 806 Kč
Naše cena: 537 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené papájové kousky prvotřídní kvality původem z čerstvých papají pěstovaných na Srí Lance svoji jedinečnou chutí podobnou melounu a vysokým obsahem vitamínů, minerálů a rychlých ovocných cukrů představuje optimální lahodnou exotickou pochoutku s nádechem tropického ovoce pro jakoukoliv denní chvilku, ale i ideální přísadu do zdravých domácích müsli a jogurtů, případně na přípravu dalších sladkých a zároveň zdravých dobrot. Složení: Papája*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1174 kJ (278 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 56 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 15 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Vít Lemeš, Kounice

Vít Lemeš, Kounice:
Říká se, že výborné zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za levnou cenu, příjemná komunikace s prodavačem, rychlé doručení do dílny, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Radim Tulej, Lipovec

Radim Tulej, Lipovec:
Potřeboval jsem objednat 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku zaslali urgentně. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Anna Rukavičková, Tvrdkov

Anna Rukavičková, Tvrdkov:
Tento 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem velmi překvapená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Nela Katriňáková, Stránka

Nela Katriňáková, Stránka:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Emma J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška S: nemá chybu

Jáchym M: Přišlo to celkem rychle

Jonáš D: Celkem jsem spokojený.

Andrea Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt