6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 884 Kč
Naše cena: 589 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené papájové kousky prvotřídní kvality původem z čerstvých papají pěstovaných na Srí Lance svoji jedinečnou chutí podobnou melounu a vysokým obsahem vitamínů, minerálů a rychlých ovocných cukrů představuje optimální lahodnou exotickou pochoutku s nádechem tropického ovoce pro jakoukoliv denní chvilku, ale i ideální přísadu do zdravých domácích müsli a jogurtů, případně na přípravu dalších sladkých a zároveň zdravých dobrot. Složení: Papája*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1174 kJ (278 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 56 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 15 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Denis Kabriel, Krásná Hora

Denis Kabriel, Krásná Hora:
Z důvodu, že jsem zákazník, který si zakládá na vlastnostech, více než na ceně, zakoupil jsem si 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g na těchto internetových stránkách. Než jsem to však uskutečnil, kontaktoval jsem společnost, abych se ujistil, že mi bude 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g doručen ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Bohužel jsem zde zjistil, že i když prodejce avizuje 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g k dispozici, skladem nebyl. Nicméně jsme dosáhli spokojenosti pro nás všechny a obchod se povedl v pohodě.

Dominik Grebeň, Slatina

Dominik Grebeň, Slatina:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z obchdů, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezvadný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Kristián Ullrich, Vlašim

Kristián Ullrich, Vlašim:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g koupil a hned druhý den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Nela P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta P: Tento 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tadeáš L: funkční výrobek

Denis L: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt