6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 806 Kč
Naše cena: 537 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené papájové kousky prvotřídní kvality původem z čerstvých papají pěstovaných na Srí Lance svoji jedinečnou chutí podobnou melounu a vysokým obsahem vitamínů, minerálů a rychlých ovocných cukrů představuje optimální lahodnou exotickou pochoutku s nádechem tropického ovoce pro jakoukoliv denní chvilku, ale i ideální přísadu do zdravých domácích müsli a jogurtů, případně na přípravu dalších sladkých a zároveň zdravých dobrot. Složení: Papája*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1174 kJ (278 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 56 g), Tuky: 0.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 15 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Vít Lemeš, Kounice

Vít Lemeš, Kounice:
Říká se, že výborné zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodejcem, okamžité dodání do dílny, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Radim Tulej, Lipovec

Radim Tulej, Lipovec:
Potřeboval jsem objednat 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali obratem. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Anna Rukavičková, Tvrdkov

Anna Rukavičková, Tvrdkov:
Tento 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g jsem shlédla u babičky a začala jsem se o to zajímat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já jej můžu používat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Nela Katriňáková, Stránka

Nela Katriňáková, Stránka:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Šimon Š: 110 % spokojenost

Anežka B: Je to dostatečné?

Richard K: Jsem ráda, že to mám

Magdaléna C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Morgenland Bio Papája kousky sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt