6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1445 Kč
Naše cena: 963 Kč Ověřit dostupnost

Fairtradeová instantní 100% káva původem z Nové Guineje díky své prvotřídní kvalitě a klasické chuti zajišťuje to nejlepší potěšení pro všechny milovníky instantní kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: 100% káva*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1327 kJ (315 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 20 g, Bílkoviny: 21 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

David Janík, Okrouhlá Radouň

David Janík, Okrouhlá Radouň:
S ženou jsme sháněli kvalitní 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g do naší zahrady. Hledali jsme dobrý 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

David Telín, Ptice

David Telín, Ptice:
Jedná se o trošku jednodušší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g objednal, tak jej snad zužitkují. Za tu cenu je trochu rychlejší, ale přesto funguje skvěle a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych objednával znova, vzal bych dražší model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Natálie Vokáčková, Žarošice

Natálie Vokáčková, Žarošice:
Zpočátku jsem k 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g neměla důvěru, ale po pár dnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, materiál, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Denis U: tak jsem to dostala aje to super

Filip H: funkční výrobek

Julie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Simona P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt