6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1317 Kč
Naše cena: 878 Kč Ověřit dostupnost

Fairtradeová instantní 100% káva původem z Nové Guineje díky své prvotřídní kvalitě a klasické chuti zajišťuje to nejlepší potěšení pro všechny milovníky instantní kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: 100% káva*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1327 kJ (315 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 20 g, Bílkoviny: 21 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Daniel Dusílek, Krajníčko

Daniel Dusílek, Krajníčko:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je pošťačka přinesla do domů. Vše bylo naprosto báječné.

Viktorie Mikschová, Rokytá

Viktorie Mikschová, Rokytá:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Precizní. 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a nakupovat dále.

Alena Žváková, Mikulášovice

Alena Žváková, Mikulášovice:
Když už na tomto webu 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g hodnotíte, já se musím ozvat. Objednala jsem si ho nejdříve shodou okolností. Chtěla jsem si zakoupit něco jiného, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala jiné řešení. A poměrně se štěstím jsem vypátrala tohle. No a od toho dne si neobjednávám jinou alternativu. Tohle je jednoduše špičková kvalita za dobrou cenu, bezproblémová doprava a opravdu milý přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

Roman Srkal, Hroznětín

Roman Srkal, Hroznětín:
Jelikož jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na cenovce, pořídil jsem si 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g na těchto internetových stránkách. Než jsem to ovšem realizoval, obrátil jsem se na firmu, abych měl garanci, že mi bude 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g odeslán ve vysoké kvalitě a obratem. Bohužel jsem zde získal informace, že i když je v popisku 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g dostupný, bylo to opačně. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnila bez problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Karolína P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora A: já jsem to prostě chtěla

Jiří H: 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jaroslav H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zdeněk D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt