6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1317 Kč
Naše cena: 878 Kč Ověřit dostupnost

Fairtradeová instantní 100% káva původem z Nové Guineje díky své prvotřídní kvalitě a klasické chuti zajišťuje to nejlepší potěšení pro všechny milovníky instantní kávy. Optimální pro chvíle pohody a odpočinku u šálku kvalitní a výjimečné kávy. Složení: 100% káva*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1327 kJ (315 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 20 g, Bílkoviny: 21 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Daniel Dusílek, Krajníčko

Daniel Dusílek, Krajníčko:
Kupoval jsem dárky pro přátele a vybrané 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Viktorie Mikschová, Rokytá

Viktorie Mikschová, Rokytá:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat dále.

Alena Žváková, Mikulášovice

Alena Žváková, Mikulášovice:
Když už na tomto webu 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g recenzujete, já se nemůže držet zpátky. Pořídila jsem si ho nejprve shodou okolností. Toužila jsem si objednat jiné zboží, ale nebylo k mání, proto jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem objevila toto zboží. No a od té chvíle si nekupuji jinou věc. Tohle je zkrátka prvotřídní kvalita za příznivou cenu, bezproblémová doprava a opravdu milý přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

Roman Srkal, Hroznětín

Roman Srkal, Hroznětín:
Z důvodu, že jsem člověk, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na ceně, zakoupil jsem si 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g na tomto webu. Než jsem to však provedl, telefonoval jsem do firmy, abych si byl jistý v tom, že mi bude 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g odeslán ve vysoké kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem zde získal informace, že i když u zboží stojí 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g k dispozici, bylo to opačně. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a objednávka se uskutečnil na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Josef R: Celkem jsem spokojený.

Petra B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petr Z: Jsem ráda, že to mám

Kateřina H: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Instantní káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt