6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražené kávové boby z fairtradového zemědělství ručně sbírané na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvě pomleté pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Eliška Rostašová, Masojedy

Eliška Rostašová, Masojedy:
Obdržela jsem 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi dcera našla hezký dárek.

Kryštof Pípal, Dívčice

Kryštof Pípal, Dívčice:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Markéta Obermajerová, Mariánské Radčice

Markéta Obermajerová, Mariánské Radčice:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Dominik Točoň, Věcov

Dominik Točoň, Věcov:
Dle popisu a velkého množství zkušeností, jsem si 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g zakoupil u této internetové společnosti. Líbil se mi web, jak jasně, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Vše šlo bez potíží až do výběru platby.

Denis Fobl, Drahonice

Denis Fobl, Drahonice:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g má v koupelně také a pochválila ho i babička.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Ema L: děda je z dárku je nadšený

Šárka A: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma W: nemá chybu

Denis F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt