6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1209 Kč
Naše cena: 806 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražené kávové boby z fairtradového zemědělství ručně sbírané na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvě pomleté pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nikola Popovyčová, Hněvnice

Nikola Popovyčová, Hněvnice:
V momentě, kdy jsem 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g poprvé našla a vedle něj takhle prima cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ale řekla jsem si, že ho prověřím. Dobrá volba, protože tahle věcička dokonale předčila moje očekávání. Očekávala jsem totální šmejd, ale byla to neskutečně kvalitní super věc z kvalitního materiálu, kterou využívám téměř každý den! Výjimečná a cenově přijatelná koupě, stejných jsem do té doby příliš mnoho neměla.

Klára Henclová, Rouské

Klára Henclová, Rouské:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes internet, je to pohodlnější, než se s bejbískem tahat po nákupech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu zboží, které chcei. Narazila jsem tam i na tento 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Jakub Kaksa, Řečice

Jakub Kaksa, Řečice:
6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem si zakoupil hlavně proto, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, tudíž cena byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem poté za odměnu věnoval láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal skutečně ohromnou radost.

Filip Měchura, Střemošice

Filip Měchura, Střemošice:
Tento 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla malá, ale produkt je perfektní! Proto můžu jen doporučit. Když přidám bonusy co se týče okamžitosti dodání a balení balíčku, tak jsem opravdu naprosto spokojen a potěšen, že i slušné obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Denisa V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta P: Tento 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea Š: já jsem to prostě chtěla

Matěj K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt