6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražené kávové boby z fairtradového zemědělství ručně sbírané na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvě pomleté pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Eliška Rostašová, Masojedy

Eliška Rostašová, Masojedy:
Dostala jsem 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal milý dárek.

Kryštof Pípal, Dívčice

Kryštof Pípal, Dívčice:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Markéta Obermajerová, Mariánské Radčice

Markéta Obermajerová, Mariánské Radčice:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Dominik Točoň, Věcov

Dominik Točoň, Věcov:
Podle informací a velkého množství recenzi, jsem si 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g pořídil na těchto webových stránkách. Líbil se mi eshop, jak prakticky, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Neobjevil se žádný problém až do způsobu zaplacení.

Denis Fobl, Drahonice

Denis Fobl, Drahonice:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se hecovali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g má v koupelně taky a pochválila ho i maminka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Kristián K: 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktor S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jaroslav M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alžběta P: děda je z dárku je nadšený

Filip S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt