6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1209 Kč
Naše cena: 806 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražené kávové boby z fairtradového zemědělství ručně sbírané na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvě pomleté pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nikola Popovyčová, Hněvnice

Nikola Popovyčová, Hněvnice:
Když jsem 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g poprvé spatřila a u něj takto bezkonkurenční cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že zboží otestuji. Dobrá volba, protože tahle věc dokonale předčila moje představy. Čekala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi fakt kvalitní parádní věc z výborného materiálu, kterou používám téměř pořád! Skvělá a velmi levná koupě, takových jsem doposud moc neměla.

Klára Henclová, Rouské

Klára Henclová, Rouské:
Od té doby, co jsem na mateřské, nakupuji často přes internet, je to klidnější, než se s miminkem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

Jakub Kaksa, Řečice

Jakub Kaksa, Řečice:
6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem si koupil především z důvodu, že byl levný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem moc kvalitní materiály, ale výrobek mě příjemně překvapil. Kvalitní, šikovná věcička. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi ho doporučil, jsem poté jako revanš koupil láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal opravdu velkou radost.

Filip Měchura, Střemošice

Filip Měchura, Střemošice:
Tento 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Proto mohu jen doporučit. Když přidám výhody co se týče okamžitosti dodání a balení balíčku, tak jsem skutečně zcela spokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Sára S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára Š: dobré

Richard B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matyáš P: Přišlo to celkem rychle

Kateřina B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x MountHagen Bio Pražená káva celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt