6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový prášek pro přípravu horké čokolády nejvyšší kvality ve směsi s třtinovým cukrem představují klasický slazený čokoládový nápoj pro všechny milovníky slazených kakaí. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné* 40%), třtinový cukr*(60%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1709 kJ (405 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.9 g, (z toho cukr: 56.8 g), Tuky: 8.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

Kryštof Randýsek, Sovolusky

Kryštof Randýsek, Sovolusky:
Kupoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Štěpán Švarcbach, Pošná

Štěpán Švarcbach, Pošná:
6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g dorazil bez vady a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g přijít ve speciální krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dárek, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Prodejce to mrzelo a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Sára Šámalová, Borovno

Sára Šámalová, Borovno:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na recenze, které si výrobek získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g užívám už dva týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Musím také zmínit velmi seriózní jednání ze strany prodejce.

Jiří Vlčan, Podbořany

Jiří Vlčan, Podbořany:
S tímto 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Klidně ho komukoliv poradím.

Marie Úblová, Daleké Dušníky

Marie Úblová, Daleké Dušníky:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

David S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matěj J: Přišlo to celkem rychle

Pavel N: funkční výrobek

Sára H: Tento 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Hořká čokoláda, 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt