6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1260 Kč
Naše cena: 840 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový prášek pro přípravu kakaových nápojů nejvyšší kvality ve směsi s třtinovým cukrem představují klasický slazený nápoj pro všechny milovníky slazených kakaí. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné* (35%), třtinový cukr* (65%), regulátor kyselosti: uhličitan draselný. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1577 kJ (373 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.9 g, (z toho cukr: 71.2 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.8 g, Sůl: 0.3 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Zuzana Hazdová, Letohrad

Zuzana Hazdová, Letohrad:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný obchod. Manža si u vás poté objednal obdobný model a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a úžasné zboží.

Dominik Velikovský, Čečkovice

Dominik Velikovský, Čečkovice:
Jsem spokojen bez výhrad, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g a bleskové dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a pracuje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti dobře naběhne a nedělá rámus. Milenka oceňuje vzhledové provedení a lehké ovládání. Doporučuji.

Radim Poduška, Dražeň

Radim Poduška, Dražeň:
Tak tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsme si s kamarádkou koupili do našeho společného bydlení. Pravda, dámě se to moc nelíbilo, mockrát jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za výrovek jen vyhodíme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Ale následně ho doručil kurýr, a co myslíte, že bylo pak? Petra se do něj zamilovala, a nezbylo mi, než si zakoupit ještě jeden, protože vážně okamžitě změnila názor. Dnes už bychom se bez tak skvělé 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g neobešli.

Markéta Lolková, Vysoké

Markéta Lolková, Vysoké:
6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem si objednala zejména kvůli muži. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že mu se bude zamlouvat. No a bylo to tak. Chlap mě velmi blahořečil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi vskutku dobře a můj muž už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Karolína P: nemá chybu

Petr F: 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sebastian V: Přišlo to celkem rychle

Veronika F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt