6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva z nejkvalitnější německé špaldy s příměsí čekanky pro vyváženější chuť díky svému lehce oříškovému aroma představuje ideální alternativní volbu pro všechny milovníky obilných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky. V praktickém znovu uzavíratelném balení.Složení: Špalda* (80%), čekanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 18.7 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Klára Rajfová, Chlebičov

Klára Rajfová, Chlebičov:
6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho ostatním

Natálie Koželová, Česká Třebová

Natálie Koželová, Česká Třebová:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla ideální změnu. Když jsem na 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g úplnou náhodou narazila, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Andrea Lipenská, Křepice

Andrea Lipenská, Křepice:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kamarádky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g užívá a je s ním fakt nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní podmět. Téměř okamžitě jsem si ho zakoupila a pravidelně ho používám. Večery už teda doma netrávím, chodím se ráda užívat.

Kristýna Špálová, Příseka

Kristýna Špálová, Příseka:
Nejdřív jsem 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g pořídila pro svého dědu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem táta byl zcela nadšený, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tenhle 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si získat více kusů i pro sebe.

Miroslav Kutáč, Petroupim

Miroslav Kutáč, Petroupim:
S 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g jsem před tím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g mě přinutil úplně přijmout jiný názor. Z důvodu, že je zcela fantastický. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a vážně ho také objednejte, přesvědčí vás tak jako mě. Je šetrný, komfortně se používá a navíc i hezky vypadá. 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g ihned zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Jáchym K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tobiáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna L: dobré

Karel N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt