6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva z nejkvalitnější německé špaldy s příměsí čekanky pro vyváženější chuť díky svému lehce oříškovému aroma představuje ideální alternativní volbu pro všechny milovníky obilných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky. V praktickém znovu uzavíratelném balení.Složení: Špalda* (80%), čekanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1517 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 80.3 g, (z toho cukr: 18.7 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Klára Rajfová, Chlebičov

Klára Rajfová, Chlebičov:
6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

Natálie Koželová, Česká Třebová

Natálie Koželová, Česká Třebová:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla vhodnou změnu. Když jsem na 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Andrea Lipenská, Křepice

Andrea Lipenská, Křepice:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kamarádky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro obratem jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Večery už teda na chatě netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Kristýna Špálová, Příseka

Kristýna Špálová, Příseka:
Nejpr jsem 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g koupila pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak surfovala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem syn byl zcela nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem uviděla, co tento 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g opravdu umí, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si získat další pro sebe.

Miroslav Kutáč, Petroupim

Miroslav Kutáč, Petroupim:
S 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g jsem zatím příliš pozitivní zkušenost neměl. Ale až 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g mě přinutil ze dne na den změnit stanovisko. Z důvodu, že je zcela jedinečný. Nenechte se zmást a vážně ho co nejdříve otestujte, oslní vás podobně jako mě. Je úsporný, komfortně se ovládá a mimo to i skvěle vypadá. 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g ideálně zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Simona K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tereza V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína S: nemá chybu

Valerie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Káva špaldová, 75g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt