6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva nejvyšší kvality ze směsi žita, čekanky a ječmene obohacena o sušené žaludy a fíky původem z německého biodynamického zemědělství představuje naprosto unikátní alternativu pro všechny milovníky zdravých obilných káv ale i ty, kteří rádi ocení skvělou obilnou alternativu klasické kávy bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1418 kJ (335 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.1 g, (z toho cukr: 6.7 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Vít Koričanský, Spytihněv:
Při výběru 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g a hlavně široký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou zaslání.

Adéla Rejmonová, Lány:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za skvělý 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Barbora Vajrauchová, Velké Heraltice:
S 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g jsem opravdu spokojena. Naprosto splnil má očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z internetového obchodu. Již dle ilustračních fotografií jsem měla přehled o tom, co si nechávám zaslat a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život vskutku výrazně zjednodušil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Petra M: Je to dostatečné?

Antonín K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Štěpán B: 110 % spokojenost

Ondřej G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt