6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1200 Kč
Naše cena: 800 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva nejvyšší kvality ze směsi žita, čekanky a ječmene obohacena o sušené žaludy a fíky původem z německého biodynamického zemědělství představuje naprosto unikátní alternativu pro všechny milovníky zdravých obilných káv ale i ty, kteří rádi ocení skvělou obilnou alternativu klasické kávy bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1418 kJ (335 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.1 g, (z toho cukr: 6.7 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Marie Strachová, Všesulov

Marie Strachová, Všesulov:
Řeknu Vám, že k nákupům přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento produkt objednala a na dodání jsem nečekala ani tří dni. 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g došel v pořádku. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Magdaléna Steidlová, Kryštofovo Údolí

Magdaléna Steidlová, Kryštofovo Údolí:
Za tento 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g dávám velký palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Jiří Broža, Boleboř

Jiří Broža, Boleboř:
Nejlepší 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Anežka Follerová, Psárov

Anežka Follerová, Psárov:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g u sebe a spokojenost, pohoda.

Patrik Sechovec, Novosedly

Patrik Sechovec, Novosedly:
Říká se, že dobré zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé dodání do dílny, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Jáchym K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora V: Ideální k osmnáctinám :)

Pavel H: Přišlo to celkem rychle

Daniela M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt