6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1200 Kč
Naše cena: 800 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva nejvyšší kvality ze směsi žita, čekanky a ječmene obohacena o sušené žaludy a fíky původem z německého biodynamického zemědělství představuje naprosto unikátní alternativu pro všechny milovníky zdravých obilných káv ale i ty, kteří rádi ocení skvělou obilnou alternativu klasické kávy bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1418 kJ (335 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.1 g, (z toho cukr: 6.7 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Marie Strachová, Všesulov

Marie Strachová, Všesulov:
Přiznám se, že k nákupům přes web jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g dorazil v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Magdaléna Steidlová, Kryštofovo Údolí

Magdaléna Steidlová, Kryštofovo Údolí:
Za tento 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Jiří Broža, Boleboř

Jiří Broža, Boleboř:
Nejlepší 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Anežka Follerová, Psárov

Anežka Follerová, Psárov:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g u sebe a spokojenost, klídek.

Patrik Sechovec, Novosedly

Patrik Sechovec, Novosedly:
Povídá se, že výborné zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé dodání do postele, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Viktor N: 110 % spokojenost

Kristýna Ž: dobré

Dominik H: tak jsem to dostala aje to super

Hana S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt