6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1095 Kč
Naše cena: 730 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva nejvyšší kvality ze směsi žita, čekanky a ječmene obohacena o sušené žaludy a fíky původem z německého biodynamického zemědělství představuje naprosto unikátní alternativu pro všechny milovníky zdravých obilných káv ale i ty, kteří rádi ocení skvělou obilnou alternativu klasické kávy bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1418 kJ (335 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.1 g, (z toho cukr: 6.7 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Vít Koričanský, Spytihněv

Vít Koričanský, Spytihněv:
Při výběru 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

Adéla Rejmonová, Lány

Adéla Rejmonová, Lány:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za skvělý 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Barbora Vajrauchová, Velké Heraltice

Barbora Vajrauchová, Velké Heraltice:
S 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g jsem opravdu spokojena. Do puntíku splnil má kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle ilustračních fotek jsem si byla jistá v tom, co si pořizuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od momentu, co ho můžu používat, se můj život skutečně opravdu zjednodušil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Alena L: Tento 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominik V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alena Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michael B: 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt