6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky obohacena o lipový květ a okořeněna skořicí, zázvorem a levandulí jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, levandulový extrakt* (1%), lipový květ-extrakt* (1%), zázvor-prášek* (1%), skořice* (1%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 87.1 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Aneta Césarová, Zdíkov

Aneta Césarová, Zdíkov:
objednala jsem si u vás 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Filip Senft, Chudíř

Filip Senft, Chudíř:
6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g splnil mé očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel tři nebo šest podobné výrobky, ale nyní vím, že budu vždy u 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nemám jakýkoliv domněnku se poohlížet po podobném modelu. 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g si na moji recenzi pořídilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Štěpán Wojkowski, Štítina

Štěpán Wojkowski, Štítina:
Tak na začátek, 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g, který mi přišel kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Ema Kračmarová, Česká Třebová

Ema Kračmarová, Česká Třebová:
Bezva koupě! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho doma už tři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u jiných modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g jsem určitě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Simona K: dobré

Emma M: děda je z dárku je nadšený

Kamila K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš Š: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt