6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky obohacena o lipový květ a okořeněna skořicí, zázvorem a levandulí jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, levandulový extrakt* (1%), lipový květ-extrakt* (1%), zázvor-prášek* (1%), skořice* (1%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 87.1 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Aneta Césarová, Zdíkov

Aneta Césarová, Zdíkov:
objednala jsem si u vás 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Filip Senft, Chudíř

Filip Senft, Chudíř:
6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g splnil moje potřeby a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel čtyři nebo pět podobné modely, ale teďka vím, že budu vždy u 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nemám jakýkoliv důvod se koukat po podobném výrobku. 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g si na moji recenzi koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Štěpán Wojkowski, Štítina

Štěpán Wojkowski, Štítina:
Tak na začátek, 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Ema Kračmarová, Česká Třebová

Ema Kračmarová, Česká Třebová:
Super nákup! Jsem s tímto produktem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g jsem určitě udělal dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Jana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eva V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek P: Přišlo to celkem rychle

Oliver D: Jsem ráda, že to mám

Vanesa Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt