6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky obohacena o lipový květ a okořeněna skořicí, zázvorem a levandulí jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, levandulový extrakt* (1%), lipový květ-extrakt* (1%), zázvor-prášek* (1%), skořice* (1%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 87.1 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Aneta Césarová, Zdíkov

Aneta Césarová, Zdíkov:
objednala jsem si u vás 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Filip Senft, Chudíř

Filip Senft, Chudíř:
6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g splnil moje potřeby a používám ho každý den. Už jsem takhle zkoušel čtyři nebo pět konkurenční kusy, ale teďka vím, že budu vždy u 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nemám jakýkoliv důvod se koukat po jiném výrobku. 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g si na moji recenzi koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Štěpán Wojkowski, Štítina

Štěpán Wojkowski, Štítina:
Tak na začátek, 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Ema Kračmarová, Česká Třebová

Ema Kračmarová, Česká Třebová:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem zcela spokojená. Mám ho koupelně už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g jsem jistě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Matyáš K: tak jsem to dostala aje to super

Oliver B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Veronika Š: dobré

Alžběta G: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva Chai & Chilli, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt