6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1185 Kč
Naše cena: 790 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky s jemným vanilkovým aroma jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1560 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 89.2 g, (z toho cukr: 64.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Johana Kostecká, Paršovice

Johana Kostecká, Paršovice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu levný. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Roman Jonák, Perštejn

Roman Jonák, Perštejn:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Obchod nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Matouš Kárász, Bruzovice

Matouš Kárász, Bruzovice:
Říká se, že dobré zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité doručení do domu, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Jiří B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna H: Ideální k osmnáctinám :)

Alena K: Je to dostatečné?

Marie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt