6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky s jemným vanilkovým aroma jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1560 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 89.2 g, (z toho cukr: 64.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Anna Sojková, Dlažkovice

Anna Sojková, Dlažkovice:
6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

Patrik Pleticha, Sedlejov

Patrik Pleticha, Sedlejov:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Viktorie Škarohlídová, Vejprty

Viktorie Škarohlídová, Vejprty:
Jako každá mamina miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g jsem hodně spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Sofie Enčevová, Nepomuk

Sofie Enčevová, Nepomuk:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Jáchym Číp, Tísek

Jáchym Číp, Tísek:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner shlédl na internetu, a jelikož cena byla nízká, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli zvolit 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Adam M: Jsem ráda, že to mám

Daniela M: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt