6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1185 Kč
Naše cena: 790 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky s jemným vanilkovým aroma jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1560 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 89.2 g, (z toho cukr: 64.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Johana Kostecká, Paršovice

Johana Kostecká, Paršovice:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla raději za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

Roman Jonák, Perštejn

Roman Jonák, Perštejn:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Eshop nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g - zájem o zákazníka - rychlé doručení

Matouš Kárász, Bruzovice

Matouš Kárász, Bruzovice:
Říká se, že dobré zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité dodání do postele, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Emma K: já jsem to prostě chtěla

Jonáš D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela M: Tento 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

David P: tak jsem to dostala aje to super

Michael K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt