6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky s jemným vanilkovým aroma jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1560 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 89.2 g, (z toho cukr: 64.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Anna Sojková, Dlažkovice

Anna Sojková, Dlažkovice:
6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g mame radi od mala (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s radostí.

Patrik Pleticha, Sedlejov

Patrik Pleticha, Sedlejov:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Viktorie Škarohlídová, Vejprty

Viktorie Škarohlídová, Vejprty:
Jako každá žena miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a bohatou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Sofie Enčevová, Nepomuk

Sofie Enčevová, Nepomuk:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu levný. Ověřila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

Jáchym Číp, Tísek

Jáchym Číp, Tísek:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout vybrat 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě profesionálové. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Amálie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel Ž: Celkem jsem spokojený.

Dominik P: je to fajné

Zdeněk L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt