6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1185 Kč
Naše cena: 790 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rozpustná obilná káva s žaludy a fíky s jemným vanilkovým aroma jemně doslazena kukuřičným sirupem vyrobena z nejkvalitnějších surovin ve švýcarském rodinném podniku zajišťuje lahodné potěšení pro všechny milovníky netradičních rozpustných káv bez kofeinu. Díky svému unikátnímu výrobnímu procesu odstraňující zbytkový lepek je vhodná i pro celialiky.Složení: Rozpustná obilná káva 36% (žito*, čekanka*, ječmen*, žaludy*, fíky*), sušený kukuřičný sirup*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1560 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 89.2 g, (z toho cukr: 64.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Johana Kostecká, Paršovice

Johana Kostecká, Paršovice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si koupila 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

Roman Jonák, Perštejn

Roman Jonák, Perštejn:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

Matouš Kárász, Bruzovice

Matouš Kárász, Bruzovice:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, okamžité dodání do dílny, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Denisa F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Markéta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Josef S: 110 % spokojenost

Adéla Š: nemá chybu

Gabriela N: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Obilná káva s vanilkou, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt