6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 483 Kč
Naše cena: 322 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj s vápníkem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných oříškových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothamnium calcareum, 0,4%), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 190 kJ (45 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.5 g, (z toho cukr: 4 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Jonáš Falát, Kozárov

Jonáš Falát, Kozárov:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Jaroslav Kyba, Osečany

Jaroslav Kyba, Osečany:
Daný 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l jsem napoprvé viděl na billboardu. Předtím mě vůbec neoslovil, jevil se jako příliš přechválený. Ovšem následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l opravdu nepřeháněla. Kvalita, blesková doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem bomba.

Viktor Vyplašil, Kulířov

Viktor Vyplašil, Kulířov:
Vyhledal jsem si tento produkt na tomto Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a garantoval rychlost dodání. Proto jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem rád a hlavně opravdu rád, že 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l slouží tak jak má. Jak se povídá, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Kateřina Hřebřinová, Bezděkov

Kateřina Hřebřinová, Bezděkov:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento obchod ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l došel v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Radek F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana V: Je to dostatečné?

Rozálie F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch Z: 110 % spokojenost

Gabriela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt