6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 576 Kč
Naše cena: 384 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný sójový desert vanilkový bezlepkový z nejkvalitnějších surovin s příměsí přírodního vanilkového extraktu Vás svou jedinečnou krémovou vanilkovou chutí přesvědčí, že veganská strava neznamená vzdát se lahodných chuťových potěšení prvotřídní kvality. Ideální malá a zdravá svačinka kdykoliv během dne pro malé i velké strávníky. Složení: Loupané sójové boby* (6%), pšeničný škrob*, maltodextrin*, zahušťovadlo: karagenan, vanilkový extrakt*, mořská sůl, třtinový cukr, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 382 kJ (92 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 9.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 3 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

Tadeáš Volša, Racková

Tadeáš Volša, Racková:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Denisa Carbolová, Kostomlaty pod Milešovkou

Denisa Carbolová, Kostomlaty pod Milešovkou:
Jsem spokojená. 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g byl opravdu rychle zaslán k mé celkové radosti. Určitě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o suprový obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o bleskové dodání balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Emma Baumgartnerová, Rozstání

Emma Baumgartnerová, Rozstání:
Tento 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl na skladě. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš dobré. Nejvíce všem vadil datum dodání. Bohužel měli pravdu. Tento 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g jsem musela mít docela brzy, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

Emma A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikolas P: Přišlo to celkem rychle

Lukáš B: je to fajné

Klára M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Provamel Bio Sójový desert vanilkový, 4x125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt