6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1511 Kč
Naše cena: 1007 Kč Ověřit dostupnost

Klasický prostředek na želírování Agar (jinak též agar-agar) je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se vyrábí z červených mořských řas rodů Floridae a Gelidium. V potravinářství se agar používá k ochucování, jako stabilizátor i zahušťovací prostředek a v mnoha výrobcích asijských kuchyní od cukrářských a pekařských výrobků až po mražené dezerty, různá želé, dorty, pudinky dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: Agar Agar. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 775 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 70 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 3.125 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Pavel Poledna, Horní Stropnice

Pavel Poledna, Horní Stropnice:
Už párkrát jsem chtěl takový produkt otestovat. Když jsem pak vypátral web 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g, najednou nebylo nad čím neustále pochybovat. Velmi dobrá komunikace ze strany firmy, všechno proběhlo do puntíku takovým způsobem, jak jsem očekával. 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g ve smluvený den přivezla pošta a od té chvíle ho den co den k absolutní spokojenosti používám. Má ale malinkou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvíli.

Jaroslav Slama, Velká Jesenice

Jaroslav Slama, Velká Jesenice:
Jak jsem spokojený s 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Sabina Hacaperková, Častrov

Sabina Hacaperková, Častrov:
6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g mi koupil manžel k svátku. Byla jsem trochu překvapená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Tomáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie H: Tento 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt