6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1833 Kč
Naše cena: 1222 Kč Ověřit dostupnost

Klasický prostředek na želírování Agar (jinak též agar-agar) je přírodní polysacharid s vysokou gelující schopností, který se vyrábí z červených mořských řas rodů Floridae a Gelidium. V potravinářství se agar používá k ochucování, jako stabilizátor i zahušťovací prostředek a v mnoha výrobcích asijských kuchyní od cukrářských a pekařských výrobků až po mražené dezerty, různá želé, dorty, pudinky dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: Agar Agar. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 775 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 70 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 3.125 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Gabriela Miléřová, Kotopeky

Gabriela Miléřová, Kotopeky:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla ideální restart. Když jsem na 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g úplnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Aneta Štumpová, Sendraž

Aneta Štumpová, Sendraž:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Václav Jezerský, Ronov nad Doubravou

Václav Jezerský, Ronov nad Doubravou:
Jedná se o krapet jednodušší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g pořídil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je více méně jednodušší, ale jinak funguje krásně a doufám, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych pořizoval znova, objednal bych bych dražší variantu, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Nikola Kejhová, Boršov

Nikola Kejhová, Boršov:
Jsem už postarší žena a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g a otázal se mě, jestli bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a včera dopoledne dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Martin F: je to fajné

Barbora Č: dobré

Jan A: 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik Č: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Agar Agar, 60g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt