6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 666 Kč
Naše cena: 444 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Anna Nigrínová, Hněvčeves

Anna Nigrínová, Hněvčeves:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to často levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kámoška mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg byl doručen. Užívám ho již čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Karolína Kroftová, Velká Skrovnice

Karolína Kroftová, Velká Skrovnice:
Na eshopu jsem našla 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg, která jsem delší čas hledala. Přehlednost zboží a dodací termíny byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že během dne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Veronika Schmiedová, Čimelice

Veronika Schmiedová, Čimelice:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

František Cellar, Oldřichovice

František Cellar, Oldřichovice:
Opravdu parádní kontaktní 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Marie Ježíková, Nové Hamry

Marie Ježíková, Nové Hamry:
Zakoupila jsem si u vás 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Ondřej P: 110 % spokojenost

Johana M: Je to dostatečné?

Viktor K: Jsem ráda, že to mám

Barbora J: nemá chybu

Lucie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt