6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 498 Kč
Naše cena: 332 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková pohanka celozrnná zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1546 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.9 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.9 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

Adam Špiryt, Hůrky

Adam Špiryt, Hůrky:
6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g kurýr přivezl bez vady a ve smluvený termín. Bohužel podle nabídky, měl 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g přijít v dárkové krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, pravděpodobně bych to neřešil. Bohužel jsem musel, avšak i tak komunikace byla nekonfliktní. Prodejce se omluvil a bezprostředně poté mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, bylo poštovné. Eshop nabízí jednu firmu, která vyžaduje balné. Další peníze navíc.

Petr Hataj, Lobendava

Petr Hataj, Lobendava:
Doporučuji! Já osobně jsem z 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Milý byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Anna Slížková, Vysoký Újezd

Anna Slížková, Vysoký Újezd:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou informace o 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g. Váhala jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

Jonáš R: Přišlo to celkem rychle

Johana S: Ideální k osmnáctinám :)

Laura V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka H: já jsem to prostě chtěla

Šimon M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt