6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 384 Kč
Naše cena: 256 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková rýže celozrnná zpracovaná procesem zvaným pufování přirozeně bohatá na minerální látky, zejména na Magnézium a zinek, s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1666 kJ (393 kcal) na 100 g. Sacharidy: 82.7 g, (z toho cukr: 0.7 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 8.7 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Kristýna Kadochová, Horní Slivno

Kristýna Kadochová, Horní Slivno:
Okamžité dodání. Bezchybný a originální vzhled. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g klidná. Nejkladněji boduji design, vypadá ještě lépe než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento produkt lepší než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Kateřina Landyšová, Zbizuby

Kateřina Landyšová, Zbizuby:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří ještě přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

Sofie Kučabová, Sedloňov

Sofie Kučabová, Sedloňov:
Po 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g máme jen měsíc, už teď vím, že jsme udělali dobře, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Natálie Chrtová, Albrechtice

Natálie Chrtová, Albrechtice:
Jako každá mamina miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Tomáš Viskup, Sovínky

Tomáš Viskup, Sovínky:
Ihned mě uhodil do očí profi design internetového obchodu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, produktové fota, popisy, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g, proto jsem se obrátil na podporu. Komunikace byla rychlá, jasná. Benefitem byla poukázka na identický 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g v jiné cenové kategorii. Eshop opravdu doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Julie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kamila A: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Andrea H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Rýže celozrnná pufovaná, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt