6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 810 Kč
Naše cena: 540 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná mořská sůl ve směsi s praženými sezamovými semínky, prvotřídní kvality a jedinečné křupavé, oříškové chuti, se někdy též nazývá sezamová sůl, a představuje slanou exotickou pochoutku, specifické chuti a praženého sezamového aroma, jenž si lehce najde místo v každé zdravé kuchyni pro přípravu originálních zeleninových jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Pražený sezam* (96,5%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (600 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.2 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 50.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.2 g, Bílkoviny: 20.9 g, Sůl: 3.6 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

Klára Kloubcová, Bukovina

Klára Kloubcová, Bukovina:
Vybrat si ten vhodný výrobek bývá náročný úkol. Na trhu existuje neuvěřitelná nabídka rozdílných typů. Já jsem se přiklonila 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g a své volby zaručeně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mou volbu jen utvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě neměnila. 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g jsem následně doporučila současně i všem svým přátelům. A ráda bych o něm tímto způsobem řekla i dalším zájemcům.

František Papica, Čichalov

František Papica, Čichalov:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Adam Herda, Hlásnice

Adam Herda, Hlásnice:
Není hodně takových výrobků jako právě 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

Patrik O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tomáš V: je to fajné

Josef Š: Přišlo to celkem rychle

Sára V: Tento 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Sezamová sůl, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt