6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1310 Kč
Naše cena: 873 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kakaový nápoj slazený, vhodný pro děti nejen kvůli své přirozené prvotřídní kvalitě a chuti, ale i pestrobarevnému obalu s obrázky. Optimální nápoj ke snídani či svačině nejen pro děti.Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný* (38,11%), třtinový cukr-krystal*, sójový lecitin*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1633 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.9 g, (z toho cukr: 58.5 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.2 g, Bílkoviny: 10.7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

Julie Klčová, Bělá

Julie Klčová, Bělá:
6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Karolína Diartová, Cerekvice nad Bystřicí

Karolína Diartová, Cerekvice nad Bystřicí:
Potřebovala jsem tento 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

Tomáš Bulan, Šebetov

Tomáš Bulan, Šebetov:
Jsem povahou Střelec - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyběhla reklama na 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g, hned jsem to objednal. A terno, trefa do černého. Produkt dorazil bezchybně zabalený a tím pádem neporušený. Skvělý poměr cena/výkon, pěkný vzhled, jené používání, profesionální vyhotovení. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

Antonín T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta B: dobré

Jonáš P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo instantní kakao, 400g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt