6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový nápoj slazený vhodný pro děti nejen kvůli své přirozené prvotřídní kvalitě a chuti, ale i pestrobarevnému obalu s obrázky. Optimální nápoj ke snídani či svačině, ale i do jogurtů a müsli nejen pro děti.Složení: Kakaový prášek*, vanilkový prášek*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1533 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 57.1 g), Tuky: 4.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.9 g, Bílkoviny: 11.2 g, Sůl: 0.023 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Adéla Marančáková, Černuc

Adéla Marančáková, Černuc:
6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g jsem si pořídila zejména kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho našla pro sebe, věděla jsem, že mu se bude líbit. No a bylo to tak. Manžel mě velmi pochválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje vskutku dobře a ten můj už ví, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

Emma Týnková, Věžky

Emma Týnková, Věžky:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g skvělý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to perfektní vibrace, a co se týká funkčnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Radek Jarošík, Bítovany

Radek Jarošík, Bítovany:
Přes internet nenakupuji moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za levnou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás zase v blízké době obrátím.

Marek Hodermarský, Tlumačov

Marek Hodermarský, Tlumačov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner uviděl na internetu, a jelikož cena byla příznivá, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli najít 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Matěj S: tak jsem to dostala aje to super

Anežka K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kateřina K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Veronika N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt