6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 977 Kč
Naše cena: 651 Kč Ověřit dostupnost

Pšeničné křupavé müsli z celozrnné mouky a kakaového prášku z nejkvalitnějších surovin stvořené do podoby lahodných čokoládových kuliček s jemným vanilkovým nádechem představuje jedinečnou volbu nejen pro všechny klasické milovníky tohoto druhu křupavého čokoládového potěšení. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: Celozrnná pšeničná mouka* (75%), nerafinovaný třtinový cukr*, kakaový prášek* (3%), bourbon vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1507 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.4 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.2 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0.25 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

Hana Hrabčíková, Cerekvice nad Bystřicí

Hana Hrabčíková, Cerekvice nad Bystřicí:
Měsíce hledám perfektní výrobek, který se mnou bude držet tempo za každých okolností a rozhodně mě nezklame. Již tomu tak není. Dlouho jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem v e-shopu objevila 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g. Nyní již konečně nejsem nucena provádět nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co vyžaduji.

František Dalík, Horní Břečkov

František Dalík, Horní Břečkov:
Celkem perfektní 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, hrubým chlapům, tak jemným dívkám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že pořád ještě existují 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Dominik Szappanos, Bartošovice v Orlických horách

Dominik Szappanos, Bartošovice v Orlických horách:
Nebyl jsem velký příznivce nějakých novinek. Ale 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g jsem viděl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak docela mlčenlivý člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g objednat taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce toho nákupu nelituji.

Viktor Krapf, Sudislav nad Orlicí

Viktor Krapf, Sudislav nad Orlicí:
Nejlepší 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Kristián Rujzl, Kyjov

Kristián Rujzl, Kyjov:
6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejlepších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

David H: tak jsem to dostala aje to super

Tereza M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rosengarten Bio Krunchy koule čokoládové, 325g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt