6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové krekry s kmínem, z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují tradiční, jemně solené, křupavé krekry, jež báječně chutnají samotné, ale hodí se i jako zdravý základ každé dobré svačinky, nejen když není po ruce čerstvé pečivo.Složení: Špaldová mouka* (92%), řepkový olej*, kmín* (2%), mořská sůl, nerafinovaný třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1518 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 5.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 13.7 g, Sůl: 1.8 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Radim Strouha, Labuty

Radim Strouha, Labuty:
6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení balíčku. Moderní vzhled, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Kristián Labašta, Měšín

Kristián Labašta, Měšín:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Tereza Przywarová, Tichov

Tereza Przywarová, Tichov:
Dlouhou dobu jsem váhala nad tím, který model by pro mě mohl být nejlepší volbou. Objednala jsem jich spoustu. Až teprve, když jsem objevila 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g jsem ovšem byla jistá, že našla to pravé. Propadla jsem mu na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými vlastnostmi mi 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g plně vyhovuje, zvládne vše, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zabaví můj chlap.

Kristián Míčko, Dobršín

Kristián Míčko, Dobršín:
Že krásný design nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? I já jsem si to myslel. Ale jen do dne, než jsem si koupil 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale zároveň díky tomu, jaký má vzhled. Z toho důvodu je jedinečným módním doplňkem každého moderního muže. Nikdo vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g nedám z ruky, je mou užitečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Radek P: tak jsem to dostala aje to super

Šárka N: děda je z dárku je nadšený

Sebastian B: je to fajné

Sofie P: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk A: 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt