6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 669 Kč
Naše cena: 446 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné zázvorové kousky v lahodné hořce čokoládové polevě z kvalitní tmavé čokolády se 40% obsahem kakaa představuje jedinečně lahodné svěží ovocné pochutnání typické ostré chuti nejen pro všechny milovníky kandovaného zázvoru.Složení: Zázvor kandovaný* (58%) (zázvor*, cukrový sirup*), tmavá čokoláda* (40%) (kakaová hmota *, třtinový cukr nerafinovaný*, kakaové máslo*), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1843 kJ (439 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.1 g, (z toho cukr: 58.1 g), Tuky: 17.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Václav Marousek, Dolánky nad Ohří

Václav Marousek, Dolánky nad Ohří:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Sabina Botlíková, Tasovice

Sabina Botlíková, Tasovice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Radim Franců, Vrbičany

Radim Franců, Vrbičany:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést podvodníky, takže jsem měl strach, jestli tento nakupování nedopadne jako posledně. Pro jistotu jsem prodejci párkrát volal, vše sledoval… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem korunky neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g mi kurýr doručil až před práh, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje skvěle. Dodnes jsem na něm nenašel mínus. U prodejce budu stoprocentně nakupovat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Nikol M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav R: Celkem jsem spokojený.

Zdeněk W: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt