6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s hořkou čokoládou a praženými lískovými oříšky s jemným vanilkovým nádechem představují svou lahodnou chutí výjimečné potěšení pro Vaše chuťové buňky. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Sušené datle*, hořká čokoláda* (25%) (třtinový cukr*, kakaová hmota*, kakaové máslo*, vanilkový prášek *), lískové ořechy nasekané a pečené* (11%), datlový sirup*, palmový tuk*, bourbon z vanilkových lusků *. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1699 kJ (406 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 18 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.8 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Alžběta Hakelová, Klabava:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Jana Hemzalová, Stradouň:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co splňovat má.

Antonín White, Sloup:
6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g mě zaujal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve velké obavy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se utvrdil. Především se totiž 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g vyznačuje velmi pohodlným ovládáním. Hned ho pochopí i ti, kteří s tímto 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g před tím žádné zkušenosti neměli. Po prvním vyzkoušení si stoprocentně získá také vás.

Alžběta Štrbíková, Karlín:
Otestovala jsem už šest stejných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná výhra.

Dominika Haslingerová, Měřín:
6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g překvapil, mám ho odtud objednaný od července a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Jana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel P: 110 % spokojenost

Nela S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie K: Tento 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt