6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s hořkou čokoládou a praženými lískovými oříšky s jemným vanilkovým nádechem představují svou lahodnou chutí výjimečné potěšení pro Vaše chuťové buňky. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Sušené datle*, hořká čokoláda* (25%) (třtinový cukr*, kakaová hmota*, kakaové máslo*, vanilkový prášek *), lískové ořechy nasekané a pečené* (11%), datlový sirup*, palmový tuk*, bourbon z vanilkových lusků *. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1699 kJ (406 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53 g, (z toho cukr: 51 g), Tuky: 18 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.8 g, Bílkoviny: 3.7 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Sofie Kynkalová, Vysoké Veselí:
Nemám zdání, jak moc kupují tyhle výrovky dámy, ale já si nemohla pomoct. 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem si to myslela správně. V současnosti na něj nedám dopustit. Výborná kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem pecka a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu bez okolků tenhle 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g doporučit.

Daniela Lovecká, Skalice nad Svitavou:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g splnil moje potřeby, odpověděla bych úplně, že ano. On je totiž několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě váhají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Nikol Galetková, Chrastavec:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Patrik Radla, Bouzov:
Jak 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A pomlouvá se furt, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám slouží chvíli, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není styl 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si klidně dal více, v tomto případě kvalita jasně stojí nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Kladně cením také rychlost dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Anna K: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta Š: děda je z dárku je nadšený

Zuzana P: Tento 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aleš Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s čokoládou a ořechy, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt