6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety se strouhaným kokosem svou ideální chutí představují zdravé a chutné pochutnání s vysokým obsahem energie. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Sušené datle*(87%), strouhaný kokos* (10%), datlový sirup*, palmový tuk*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1453 kJ (346 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 9.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 2.2 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Julie Strojilová, Němčany:
Za náš roky používaný 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k dostání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Emma Hauptmannová, Harrachov:
Mám 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g již měsíc a stále jsem spokojená

Kristýna Sihelníková, Nenkovice:
počátkem jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g stál levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on uznal, že tento druh je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému úsudku hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Adéla : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta R: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín H: 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda B: nemá chybu

Jakub M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt