6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety se strouhaným kokosem svou ideální chutí představují zdravé a chutné pochutnání s vysokým obsahem energie. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Sušené datle*(87%), strouhaný kokos* (10%), datlový sirup*, palmový tuk*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1453 kJ (346 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 9.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 2.2 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Gabriela Prosická, Komorní Lhotka:
Mám 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g již měsíc a pořád jsem spokojená

Richard Tomica, Ježkovice:
6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g splnil mé očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takto zkoušel čtyři nebo šest podobné modely, ale nyní vím, že budu vždy u 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Nemám jakýkoliv důvod se koukat po jiném modelu. 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Anežka Kruchňová, Měkynec:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale celkem mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Kupuji si je občasně, podle nálady. Za tak výbornou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Manžel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Nikola Leščinská, Hora Svatého Šebestiána:
Kupuji na tomto obchodu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s zbožím, který mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejkratší možném času. Opravdu můžu tento model doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně funguje. A milé jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který si užívám.

Viktor Kubas, Rudlice:
Perfektní 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g, který pomůže i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý model tohoto 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, takže během doručení nedošlo k škodě. 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové radosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Emma M: Je to dostatečné?

Rozálie M: děda je z dárku je nadšený

Patrik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Veronika T: Tento 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jáchym K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt