6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1134 Kč
Naše cena: 756 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety se strouhaným kokosem svou ideální chutí představují zdravé a chutné pochutnání s vysokým obsahem energie. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Sušené datle*(87%), strouhaný kokos* (10%), datlový sirup*, palmový tuk*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1453 kJ (346 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59 g, (z toho cukr: 57 g), Tuky: 9.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.5 g, Bílkoviny: 2.2 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Gabriela Prosická, Komorní Lhotka:
Mám 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

Richard Tomica, Ježkovice:
6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g splnil moje potřeby a používám ho pravidelně. Už jsem takto testoval dva nebo šest podobné kusy, ale nyní vím, že budu vždy u 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Nemám nejmenší domněnku se koukat po jiném modelu. 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Anežka Kruchňová, Měkynec:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale celkem mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese velmi hodně. Kupuji si je příležitostně, podle nálady. Za tak výbornou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Manžel mě poděkoval a ještě jsem získala slevový kupón pro další nákup.

Nikola Leščinská, Hora Svatého Šebestiána:
Objednávám na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejrychlejší možném času. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Viktor Kubas, Rudlice:
Bezvadný 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Bál jsem se, jestli si vyberu správný model tohoto 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli prodavači internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během doručení nedošlo k škodě. 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Petra K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karel R: tak jsem to dostala aje to super

Sára H: nemá chybu

Laura M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sekem Bio Datlové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt