6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové keksy s příměsí černého sezamu a chilli koření, jemně solené mořskou solí a dochucené sójovou omáčkou Tamari, z prvotřídní špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou, sezamovo-špaldovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá svačinka kdykoliv během dne, pohoštění na oslavu či na poklidné podvečerní mlsání.Složení: Špaldová mouka* (63%), celozrnná ječná mouka* (13%), černý sezam* (7%), extra panenský olivový olej*, proso* (5%), mořská sůl, droždí*, kari*, Tamary* (přirozeně fermentovaná sójová omáčka* s praženou ječnou moukou*) kypřícího prostředku: sodné uhličitany, chilli*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sezam, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1846 kJ (439 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.7 g, (z toho cukr: 2.3 g), Tuky: 14.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.5 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 2.12 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

Julie Drásalová, Lančov

Julie Drásalová, Lančov:
6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g, který jsem od Vás dostala po dvou dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Používám jej už více než měsíc a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s čistým svědomím doporučovat.

Anežka Killerová, Frýdlant

Anežka Killerová, Frýdlant:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za lepší cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je veliká!

Sebastian Piskura, Horní Třešňovec

Sebastian Piskura, Horní Třešňovec:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými jasně disponuje.

Julie Činková, Brumovice

Julie Činková, Brumovice:
Objednala jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g vytopí místnost:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Jana Mézlová, Bílina

Jana Mézlová, Bílina:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako naštvaná, unavená bába, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez obav napsat, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

Karolína P: Je to dostatečné?

Sára K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla B: děda je z dárku je nadšený

Jakub J: 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Sommer&Co Bio Špaldové keksy se sezamem, 150g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt