6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 498 Kč
Naše cena: 332 Kč Ověřit dostupnost

Ječmenné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ječmenné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1324 kJ (316 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.1 g, (z toho cukr: 2.1 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Marie Kreisová, Soběslav

Marie Kreisová, Soběslav:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou názory spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Daniel Řezníček, Benešov

Daniel Řezníček, Benešov:
Přes net nenakupuji moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje mé očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání téměř okamžité. Ještě opět děkuji. Jistě se na vás zase v brzké době obrátím.

Zdeněk Lepší, Zastávka

Zdeněk Lepší, Zastávka:
Doporučil mi ho otec. Prý 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát zástup, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno zaslat až pod nos. A chci uznat, že rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Veronika P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta M: já jsem to prostě chtěla

Rozálie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Štěpán J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt