6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 546 Kč
Naše cena: 364 Kč Ověřit dostupnost

Ječmenné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ječmenné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1324 kJ (316 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.1 g, (z toho cukr: 2.1 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Laura Bělohradová, Přeckov

Laura Bělohradová, Přeckov:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

David Volín, Šléglov

David Volín, Šléglov:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Dominik Mikšan, Blatce

Dominik Mikšan, Blatce:
6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

Miroslav Kortán, Bácovice

Miroslav Kortán, Bácovice:
Dávám zejména přednost praktické stránce a neřeším design. Hlavní pro mě je, aby mi 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g po dlouhou dobu a bez problémů posloužil. Což tento 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g opravdu zaručuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní muže ho tak musím určitě doporučit. 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Pouze buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše manželka či přítelkyně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Anežka K: nemá chybu

Veronika J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michaela K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Miroslav O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ječmenné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt