6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 434 Kč
Naše cena: 289 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Alena Rýznarová, Volevčice

Alena Rýznarová, Volevčice:
Co víc si přát, než právě dokonalý 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Viktor Račkovič, Vysokov

Viktor Račkovič, Vysokov:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci dobře.

Markéta Prašivková, Čaková

Markéta Prašivková, Čaková:
6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g jsem si pořídila na těchto stránkách. A má spokojenost? Já i většina zákazníků hodnotíme kladně zanedbatelnou spotřebu, dobré příslušenství, bezproblémový chod. Co ale nebylo součástí balení, byl manuál na použití v rodném jazyce, a specifické komponenty není možné vyměnit. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Kateřina R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie F: nemá chybu

Anna K: Ideální k osmnáctinám :)

Jana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt