6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 476 Kč
Naše cena: 317 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Matěj Zrůstek, Grygov

Matěj Zrůstek, Grygov:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejhezčí, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g, ale vše zatím stále denně funguje.

Štěpán Zadina, Velká Bíteš

Štěpán Zadina, Velká Bíteš:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Filip Dražkovič, Vydří

Filip Dražkovič, Vydří:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Sabina Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška K: Ideální k osmnáctinám :)

Sára H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta B: já jsem to prostě chtěla

Sofie Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné jemné, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt