6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 431 Kč
Naše cena: 287 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Sára Sobková, Žabovřesky

Sára Sobková, Žabovřesky:
Tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem si objednala na základě nízké ceny a zejména proto, že byl na skladě. Byla jsem nesvá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš pozitivní. Největším negativem byl datum doručení. Bohužel to tak bylo. Tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem potřebovala velmi rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s týdenním zpožděním, než jinde.

Laura Švihelová, Horní Olešnice

Laura Švihelová, Horní Olešnice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g splnil moje očekávání, odpověděla bych jednoznačně, že ne. On je totiž několikanásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Jana Pořízová, Bezdružice

Jana Pořízová, Bezdružice:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj kladný komentář.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Eva R: Tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš D: Celkem jsem spokojený.

Šárka M: Ideální k osmnáctinám :)

Karel K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt