6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Tereza Holínková, Bezděčí u Trnávky

Tereza Holínková, Bezděčí u Trnávky:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás zakoupila 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru hlavně na design, ale manžel ocenil také užitečnost. Naprosto úžasný obchod. Manža si u vás poté objednal obdobný výrobek a také si jej moc chválil, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte hodnotné a úžasné zboží.

Anežka Ondrýsková, Zhoř

Anežka Ondrýsková, Zhoř:
Lehce skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi povídají a chybí jim zkušenost,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si moje sny....

Vít Tryzna, Stránka

Vít Tryzna, Stránka:
6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trošičku jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal doma u počítače. Skvělá služba.

Richard Kovačovič, Hlince

Richard Kovačovič, Hlince:
Nedávno jsem objevil katalog 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Anna P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jakub T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít P: Přišlo to celkem rychle

Linda H: Tento 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt