6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 477 Kč
Naše cena: 318 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná směs ovesných, ječmenných, špaldových a žitných vloček představuje vyváženou a chutnou kombinaci toho potřebného pro Vaše každodenní zdraví. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*, žitné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1415 kJ (336 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.6 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 3.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

Radek Herian, Jablonná

Radek Herian, Jablonná:
Od začátku jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g obratem dostal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký kritik. Možná bych malinko zapracoval na designu, ale jak se píše, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač váhat.

Štěpán Sliž, Chýnice

Štěpán Sliž, Chýnice:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Daniel Jančár, Bukovice

Daniel Jančár, Bukovice:
6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g mám asi tři dni. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška dopadne na výbornou. Některé negativní recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela opačně. Vzhledově působí luxusně a má všechny funkčnosti uvedené v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil opravdu tu nejvýhodnější.

Viktorie Libřická, Šumavské Hoštice

Viktorie Libřická, Šumavské Hoštice:
Samozřejmě jsem nejdříve byla jako každý velmi skeptická. Našla jsem ale mnoho kladných názorů a dala jsem se také zlákat k objednání 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g. A dobře jsem učinila. Nyní se k oslavným ohlasům totiž rozhodně musím připojit. Pokud nyní s pořízením váháte, tak neváhejte a 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g si objednejte. Zklamaní nebudete, 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g patří ve svém sortimentu k nejlepším výrobkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

David B: je to fajné

Magdaléna P: já jsem to prostě chtěla

Michaela N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal K: Přišlo to celkem rychle

Viktor P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky ze čtyř zrn, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt