6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 413 Kč
Naše cena: 275 Kč Ověřit dostupnost

Žitné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Žitné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1362 kJ (323 kcal) na 100 g. Sacharidy: 60.7 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 1.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.5 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Anna Grausamová, Horní Třešňovec

Anna Grausamová, Horní Třešňovec:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Magdaléna Kraušnerová, Příkrý

Magdaléna Kraušnerová, Příkrý:
Zcela bezkonkurenční 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g, díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho dvakrát měsíčně a připadám si mnohem skvěle a odpočinutěji. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych doporučila používání 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g kterékoliv ženě, která se chce být královnou pro svého žabáka. S 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g je to snadné.

Šimon Hurbiš, Hnojník

Šimon Hurbiš, Hnojník:
Pořizoval jsem dárky pro děti a vybrané 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto super.

Johana Hallerová, Bílý Kostel nad Nisou

Johana Hallerová, Bílý Kostel nad Nisou:
Vyzkoušela jsem už šest stejných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

Laura Rutarová, Spomyšl

Laura Rutarová, Spomyšl:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2019.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Sára G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela E: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karel E: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt