6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 377 Kč
Naše cena: 251 Kč Ověřit dostupnost

Žitné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Žitné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1362 kJ (323 kcal) na 100 g. Sacharidy: 60.7 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 1.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.5 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Simona Strejcová, Líbeznice

Simona Strejcová, Líbeznice:
Nejdříve jsem k 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g neměla zájem, ale po několika týdnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, barva, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Laura Hlubinková, Pšov

Laura Hlubinková, Pšov:
objednala jsem si u vás 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Oliver Sehnálek, Ralsko

Oliver Sehnálek, Ralsko:
Už předtím jsem měl v plánu podobný produkt objednat. Ve chvíli, kdy jsem narazil na prodejce s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g, už jsem neměl nad čím pořád pochybovat. Skvělá zákaznická podpora ze strany eshopu, všechno realizovalo do puntíku tak, jak jsem očekával. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g včas doručili a od té chvíle ho denně ke stoprocentní spokojenosti používám. Má ale malinkou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na sekundu.

Kateřina Jurkasová, Volfartice

Kateřina Jurkasová, Volfartice:
Pořizovala jsem tento 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, milá komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Matyáš Pošepný, Věcov

Matyáš Pošepný, Věcov:
Není nic snadnějšího než zakoupení tohoto 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl získat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho týden a zatím všechno v klidu a moje nadšení nemění se. Bleskové dodání, lehké objednání, velmi šikovná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Kristýna Ř: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra F: Je to dostatečné?

Viktor B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt