6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 377 Kč
Naše cena: 251 Kč Ověřit dostupnost

Žitné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Žitné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1362 kJ (323 kcal) na 100 g. Sacharidy: 60.7 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 1.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.5 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Simona Strejcová, Líbeznice

Simona Strejcová, Líbeznice:
Nejdříve jsem k 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g ztrácela důvěru, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho provedení docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Laura Hlubinková, Pšov

Laura Hlubinková, Pšov:
Pořídila jsem si u vás 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Oliver Sehnálek, Ralsko

Oliver Sehnálek, Ralsko:
Již předtím jsem měl v plánu takový produkt zakoupit. Když jsem pak vypátral internetový obchod s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g, již nebylo nad čím nadále pochybovat. Skvělá komunikace ze strany prodejce, všechno realizovalo na chlup tak, jak jesm chtěl. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g ve smluvený termín přivezl kurýr a od té chvíle ho neustále ke stoprocentní spokojenosti používám. Má však drobnou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na sekundu.

Kateřina Jurkasová, Volfartice

Kateřina Jurkasová, Volfartice:
Pořizovala jsem tento 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Matyáš Pošepný, Věcov

Matyáš Pošepný, Věcov:
Není nic snadnějšího než objednání tohoto 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou spokojeností. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho dva dny a zatím všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, snadné pořízení, velmi šikovná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Valerie Š: dobré

Nela K: Ideální k osmnáctinám :)

Štěpán F: Celkem jsem spokojený.

Vanesa B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína B: Tento 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt