6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 377 Kč
Naše cena: 251 Kč Ověřit dostupnost

Žitné vločky z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují zdravou a originální alternativu klasickým ovesným vločkám. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Žitné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1362 kJ (323 kcal) na 100 g. Sacharidy: 60.7 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 1.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.5 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Simona Strejcová, Líbeznice

Simona Strejcová, Líbeznice:
Zpočátku jsem k 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g neměla zájem, ale po pár dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Laura Hlubinková, Pšov

Laura Hlubinková, Pšov:
Našla jsem si u vás 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Oliver Sehnálek, Ralsko

Oliver Sehnálek, Ralsko:
Již párkrát jsem toužil takový produkt vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem vypátral web 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g, už nebylo nad čímkoliv pořád pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany společnosti, všechno se uskutečnilo přesně takovým způsobem, jak jsem očekával. 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g ve smluvený termín přivezla pošta a od té chvíle ho každý den k plné spokojenosti používám. Má však drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na sekundu.

Kateřina Jurkasová, Volfartice

Kateřina Jurkasová, Volfartice:
Nakupovala jsem tento 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, příjemná komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Matyáš Pošepný, Věcov

Matyáš Pošepný, Věcov:
Není nic snadnějšího než zakoupení tohoto 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl získat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. okamžité dodání, lehké pořízení, velmi šikovná věcička.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Vít L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr Č: Jsem ráda, že to mám

Hana S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Spielberger Bio Vločky žitné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt