6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1175 Kč
Naše cena: 783 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vločky vyrobené ze zemních mandlí, což jsou podzemní hlízy šáchoru jedlého, představují zcela unikátní produkt, který díky svému vysokému obsahu vlákniny a různých vitamínů a také své originální chuti lehce podobné běžným mandlím představuje jedinečnou alternativu běžným vločkám nejen pro celialiky. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Zemní mandle (šáchor)* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2080 kJ (497 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.6 g, (z toho cukr: 21.8 g), Tuky: 24.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Zuzana Colová, Ohnišťany:
Jako žena samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně stabilní zboží i za hezké obchodování.

Richard Waclawik, Rostěnice-Zvonovice:
6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g jsem zahlédl nejdříve u kamaráda na přednášce z biologie. Ihned jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Tak jsem se s kamarádem chvilku bavil. Byl nadšený, tudíž jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si peníze, pořídil si ho a teď již můžu konstatovat, že si kamarád nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem vskutku nadšený, že jsem se tak rozhodl.

Nikol Červenclová, Bojiště:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g splnil moje očekávání, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě váhají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky patřím.

Kateřina Chmielová, Žďárec:
Tenhle 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g, to je opravdu naprosto bezkonkurenční výrobek! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždy ušetřené finance nějakým způsobem rozletěly, ale nedávno jsem si ho koupila a je to fakt bomba. Ale zejména oceňuji, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to i praktická věcička, věřte mi :-)

Matyáš Vršanský, Dolní Habartice:
S 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a velmi lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si několik balení 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I žena byla nadšená a jistě se k tomuto 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g zase vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Ema M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam H: 110 % spokojenost

Richard Č: Přišlo to celkem rychle

Václav S: Celkem jsem spokojený.

Barbora E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Werz Bio Vločky ze zemních mandlí bez lepku, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt