7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové tyčinky Grissini, připravené dle tradiční italské receptury z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou pochoutku špaldové chuti s jemným ořechovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná špaldová mouka* (40%), špaldová mouka typ 1050* (40%), sezam* (8%), neztužený palmový tuk*, droždí*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1825 kJ (434 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.4 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Richard Chajda, Kaceřov

Richard Chajda, Kaceřov:
Než jsem si nechal zaslat 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g, tak jsem si zavolal do eshopu jestli fakt mají 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, dva dny poté mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost doručení a dobrá cena.

Jakub Pompe, Meziměstí

Jakub Pompe, Meziměstí:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Aneta Weinmannová, Kacanovy

Aneta Weinmannová, Kacanovy:
Měsíce jsem hledala informace na tyto dva 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat na internetu. Velkými plusy tohoto produktu jsou, že mají instrukce v češtině, docela dobře se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se objednat náhradní komponenty, má dostatečný objem, rychlou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné se jednalo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost výběru více možností, větší spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Lucie Hasilíková, Stálky

Lucie Hasilíková, Stálky:
Ze začátku jsem s 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný typ a nefungoval mi. 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g jsem tak asi po třech dnech zaslala zpět a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá rodina, možná zakoupíme další. Mám radost, že to nakonec pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím služby obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Roman F: 110 % spokojenost

Nikol K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie H: nemá chybu

Viktorie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt