8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 716 Kč
Naše cena: 477 Kč Ověřit dostupnost

Klasické čokoládové zdobící kapky, prvotřídní kvality a lahodné chuti, s vysokým obsahem (55%) čistého kakaového prášku, představují lahodný čokoládový doplněk do každé zdravé kuchyně na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot, zpestřených přítomností sladkých čokoládových kapek, vyrobených v rámci spravedlivé, fairtradeové spolupráce. Složení: Cukr* (celý třtinový cukr*, třtinový cukr*), kakaová hmota*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2359 kJ (567 kcal) na 100 g. Sacharidy: 48 g, (z toho cukr: 45 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 4 g, Sůl: 0.014 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Sebastian Mistrík, Mratín

Sebastian Mistrík, Mratín:
Potřeboval jsem pořídit 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek odeslali urgentně. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Aneta Římková, Mlečice

Aneta Římková, Mlečice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Jáchym Šnajdárek, Tatrovice

Jáchym Šnajdárek, Tatrovice:
8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g si v obchodě našla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci maminka a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Petr M: 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít P: Přišlo to celkem rychle

Johana K: já jsem to prostě chtěla

Petra M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt