8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 716 Kč
Naše cena: 477 Kč Ověřit dostupnost

Klasické čokoládové zdobící kapky, prvotřídní kvality a lahodné chuti, s vysokým obsahem (55%) čistého kakaového prášku, představují lahodný čokoládový doplněk do každé zdravé kuchyně na pečení a přípravu originálních sladkých dobrot, zpestřených přítomností sladkých čokoládových kapek, vyrobených v rámci spravedlivé, fairtradeové spolupráce. Složení: Cukr* (celý třtinový cukr*, třtinový cukr*), kakaová hmota*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2359 kJ (567 kcal) na 100 g. Sacharidy: 48 g, (z toho cukr: 45 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 4 g, Sůl: 0.014 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Sebastian Mistrík, Mratín

Sebastian Mistrík, Mratín:
Potřeboval jsem pořídit 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek odeslali okamžitě. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Aneta Římková, Mlečice

Aneta Římková, Mlečice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Jáchym Šnajdárek, Tatrovice

Jáchym Šnajdárek, Tatrovice:
8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g si někde našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a otestovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít určitě radost. Sestra povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Anežka Š: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš F: Přišlo to celkem rychle

Petr S: tak jsem to dostala aje to super

Tobiáš O: 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Samuel C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Čokoládové kapky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt