8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Klasická slunečnicová semínka prvotřídní kvality, původem z rumunského zemědělství, představují klasickou semínkovou pochoutku jemně oříškové chuti, bohatou na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny a nepostradatelnou v každé zdravé kuchyni. Ideální k přímé konzumaci jako zdravá svačinka kdykoliv během dne, na sladké i slané pečení, jako přísada do müsli, jogurtů, pražené do salátů a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2523 kJ (609 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.3 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 49 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.3 g, Bílkoviny: 26.5 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Sabina Šerhantová, Újezd pod Troskami

Sabina Šerhantová, Újezd pod Troskami:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Matyáš Jevčák, Bechyně

Matyáš Jevčák, Bechyně:
Musím teda říct, že k 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Kristýna Rűckerová, Vlastec

Kristýna Rűckerová, Vlastec:
objednala jsem si u vás 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Emma Jůzlová, Turnov

Emma Jůzlová, Turnov:
Mám 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g již 1 rok a stále jsem spokojená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Petr H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kryštof C: je to fajné

Valerie L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam K: Jsem ráda, že to mám

Kryštof K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt