8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1220 Kč
Naše cena: 813 Kč Ověřit dostupnost

Kořeněný čaj Himaláje s vysokým obsahem zázvoru, fenyklu, lékořice, koriandru a anýzu, představuje lahodné zázvorové potěšení plné energie a jedinečné zázvorové chuti s příchutí tradiční bylinek a koření nejen pro všechny příznivce ajúrvédy a originálních asijských čajů.Složení: Zázvor* (37%), skořice*, fenykl*, anýz*, lékořice*, koriandr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.1 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Michal Netopilík, Labské Chrčice

Michal Netopilík, Labské Chrčice:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g a vše mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto plusovým faktorům můžu produkt doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Jana Vykročilová, Sušice

Jana Vykročilová, Sušice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Martin Kurc, Hlušovice

Martin Kurc, Hlušovice:
S ohledem na to, že mi 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g vypověděl službu, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a eshopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné ve službách. Navzdory tomu, že preferuji osobní setkání a možnost si 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g vyzkoušet, nyní jsem si vybral službu internetového prodejce. Tohoto rozhodnutí nelituji a tohoto prodejce doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Tobiáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela P: dobré

Adam D: Celkem jsem spokojený.

Daniel L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt