8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1220 Kč
Naše cena: 813 Kč Ověřit dostupnost

Kořeněný čaj Himaláje s vysokým obsahem zázvoru, fenyklu, lékořice, koriandru a anýzu, představuje lahodné zázvorové potěšení plné energie a jedinečné zázvorové chuti s příchutí tradiční bylinek a koření nejen pro všechny příznivce ajúrvédy a originálních asijských čajů.Složení: Zázvor* (37%), skořice*, fenykl*, anýz*, lékořice*, koriandr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.1 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Michal Netopilík, Labské Chrčice

Michal Netopilík, Labské Chrčice:
Hledal jsem určité další informace k 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g a vše mi bylo mile a příjemně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl hezký přídavek a navíc model byl za hodně příjemnou cenu. Vše probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Jana Vykročilová, Sušice

Jana Vykročilová, Sušice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Martin Kurc, Hlušovice

Martin Kurc, Hlušovice:
S ohledem na to, že mi 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g nefunguje, musel jsem objednat si další. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v ochotě. I když preferuji osobní kontakt a možnost si 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g osahat, teď jsem zvolil službu e-shopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu mohu doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Natálie D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Laura Š: dobré

Miroslav M: Jsem ráda, že to mám

Adam M: 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Yogi Bio Čaj Himalájský Chai, 90g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt