Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CE314A kompatibilní černý pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 (7000/14000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 Drum (CE314A/drum/7000/14000K) Výtěžnost (barevně) - 7 000 stran (barevně) Výtěžnost (černobíle) - 14 000 stran (černobíle) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: HP Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Cacková, Polomí:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato je vážně vhodný, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít doma každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Emma Kubařová, Valkeřice:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem chtěla vhodnou restart. Když jsem na jedinečnou náhodou narazila, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i moje okolí.

Ema Vejmolová, Běhařovice:
Nejpr jsem objednala pro svého manžela k vánocům. Když jsem jen tak brouzdala po webu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela nadšený, když jej obdržel. Tenkrát jsem viděla, co tenhle opravdu umí, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a musela si objednat více kusů i pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Laura B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikolas D: funkční výrobek

Josef C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt