Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CE314A kompatibilní černý pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 (7000/14000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 Drum (CE314A/drum/7000/14000K) Výtěžnost (barevně) - 7 000 stran (barevně) Výtěžnost (černobíle) - 14 000 stran (černobíle) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: HP Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Cacková, Polomí:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato je opravdu dobrý, a hodně mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Emma Kubařová, Valkeřice:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu poznalo i moje okolí.

Ema Vejmolová, Běhařovice:
Nejpr jsem pořídila pro svého dědu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej obdržel. Tehdy jsem viděla, co tenhle opravdu dělá, a hodně mě oslovil. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a musela si získat další pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze

Oliver M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alena Ď: Ideální k osmnáctinám :)

Kristýna P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Oliver D: Celkem jsem spokojený.

Jana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt