Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Drapáková, Zbytiny:
Daný jsem si objednala z důvodu nízké ceny a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, protože hodnocení nebyly příliš pozitivní. Nejvíce všem vadil datum dopravy. Bohužel to byla pravda. Tento jsem potřebovala poměrně brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s týdenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Daniela Pleyerová, Přelouč:
S jsem velmi spokojena. Naprosto splnil všechna očekávání a samozřejmě se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle ilustračních fotografií jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho používám, se můj život skutečně velmi zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se díky němu množství problémů.

Matouš Langner, Žádovice:
bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první pohled jak funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Eva Brtníková, Krty:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti někoho znalejšího a na recenze, které si model získal u dalších kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. užívám už dva týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany prodejce.

Karel Pejřil, Hlubočec:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Vanesa S: nemá chybu

Zuzana E: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aleš L: Přišlo to celkem rychle

Michael L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Amálie N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt