Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Drapáková, Zbytiny:
Tento jsem si pořídila kvůli nízké ceně a především proto, že byl k mání. Byla jsem jako na trní, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Největším negativem byl termín doručení. Bohužel se tak stalo. Tento jsem vyžadovala relativně brzy, a ve finále ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Daniela Pleyerová, Přelouč:
S jsem velmi spokojena. Naprosto splnil všechna kritéria a samozřejmě odpovídal popisu z eshopu. Již dle ilustračních obrázků jsem bezpečně věděla, co si objednávám a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život opravdu opravdu zjednodušil. Všem můžu velmi doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se díky němu množství problémů.

Matouš Langner, Žádovice:
bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem několik těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak je dobrý. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Eva Brtníková, Krty:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na zkušenosti někoho znalejšího a na testy, které si výrobek získal u dalších uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. užívám už pár dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

Karel Pejřil, Hlubočec:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Anežka A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch J: funkční výrobek

Simona T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kryštof Č: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jonáš L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt