Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1911 Kč
Naše cena: 1274 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků v roli zahrnuje ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Systém: H1Užitek: ručníky papírové v Matic roli Tork, 2 vrstvy, 612 ksBarva: modráMateriál: prvotřídní recyklPočet vrstev: 2Délka: 150 mPrůměr: 19 cmVáha: 9,82 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Laura Mikušová, Havlíčkova Borová:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna vybírat i několik dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hodně se ptám prodavače. Na tenhle jsem našla mnoho plusových recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do obchodu. Nyní se přiřazuji k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše říci.

Amálie Helešicová, Lešany:
Jednoduše jsem chtěla ve svém životě udělat nějakou změnu. se k tomu jevil jako skvělá volba. A skutečně, díky němu je můj život teď o poznání příjemnější než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k velké změně většinou dostatek vůle. S budou podobné pocity obratem matnou vzpomínkou. Dojdete závěru, že na obrat k lepšímu je zapotřebí většinou opravdu málo.

Roman Brzák, Jedovnice:
Když jsem porovnával , zprvu jsem si nebyl jistý provedením. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento a rozhodně jsme zvolili dobře. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a určitě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým příjemným přístupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Adéla Š: dobré

Linda B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jaroslav M: Celkem jsem spokojený.

Šárka H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt