Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1911 Kč
Naše cena: 1274 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků v roli zahrnuje ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Systém: H1Užitek: ručníky papírové v Matic roli Tork, 2 vrstvy, 612 ksBarva: modráMateriál: prvotřídní recyklPočet vrstev: 2Délka: 150 mPrůměr: 19 cmVáha: 9,82 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Laura Mikušová, Havlíčkova Borová:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to hodně dlouho. Umím vybírat i deset dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento jsem objevila mnoho pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodavačce za snahu mi vše vysvětlit.

Amálie Helešicová, Lešany:
Prostě jsem musela ve svém bytí udělat podstatnou změnu. se k tomu ukázal jako perfektní řešení. A vážně, s ním je můj život teď o poznání lepší než kdykoliv předtím. I vás čas od času přepadne pocit, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k zásadní volbě většinou dostatek síly. prostřednictvím budou takové chmury okamžitě minulostí. Uvidíte, že na radikální změnu stačí někdy velmi málo.

Roman Brzák, Jedovnice:
Když jsem vybíral , nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali se ženou tento a rozhodně jsme udělali dobře. Je dobrý, pevný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej opět objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodavaček. Dlouho jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Klára K: děda je z dárku je nadšený

Aleš G: Celkem jsem spokojený.

Nikol T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

David V: 110 % spokojenost

Dominik P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt