Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CLT-R409 kompatibilní černý pro Samsung CLP 310, 315, CLX 3170FN,3175N (24000str./5%)Kompatibilní optický válec SAFEPRINT pro Samsung CLP-310, CLP-315, CLP-320, CLX-3170, 3175, 3176 (CLT-R409/drum/24000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní válce Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 24000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Johana Grolichová, Bechyně:
Skvěle luxusní a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila , a téměř nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu nakupovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen složitě.

Nela Filounková, Zderaz:
Tento jsem vybírala klukovi a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za nejlevnější cenu. Prohlédla jsem několik obchodů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme natolik rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu . Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Jáchym Kokrda, Radčice:
Když jsem váš poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva uviděla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze

Viktor J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vít P: Celkem jsem spokojený.

Eva B: dobré

Matyáš R: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt