Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CLT-R409 kompatibilní černý pro Samsung CLP 310, 315, CLX 3170FN,3175N (24000str./5%)Kompatibilní optický válec SAFEPRINT pro Samsung CLP-310, CLP-315, CLP-320, CLX-3170, 3175, 3176 (CLT-R409/drum/24000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní válce Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 24000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Johana Grolichová, Bechyně:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila , a skoro nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak skvělou cenu hledá na internetu jen složitě.

Nela Filounková, Zderaz:
Tento jsem hledala klukovi a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Prohlédla jsem několik obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali další . Dětem se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Jáchym Kokrda, Radčice:
Když jsem váš poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatříla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Nela : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea V: děda je z dárku je nadšený

Adam J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominik C: 110 % spokojenost

Jiří M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt