Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 575 Kč
Naše cena: 383 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4 + adaptérKapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Martin Kroupa, Chýstovice:
Chtěl jsem objednat kvalitní do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Viktor Ledašil, Rabštejnská Lhota:
naprosto odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena přitom příznivá, řekl bych, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné zkušenosti dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Vanesa Efflerová, Příchovice:
Miluji barvu . Kupuji už ho řadu let, ale tato novinka mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho překvapená. Také jsem o tom řekla přítelkyním a mé mamince, taky ho začaly využívat a zatím poslouchám jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt bude dělat radost. Zkusila jsem už všechny řady a zoufale koukám mou nejskvělejší. Všechny jsou úžasné. Z této řady kupujeme více produktů a jsou vážně skvělé. Když je náhodou neseženu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Eliška S: já jsem to prostě chtěla

Tadeáš : tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav K: je to fajné

Simona Z: Je to dostatečné?

Kryštof H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt