Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 575 Kč
Naše cena: 383 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4 + adaptérKapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Martin Kroupa, Chýstovice:
Chtěl jsem koupit kvalitní do dílny, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

Viktor Ledašil, Rabštejnská Lhota:
naprosto vyhovuje mým přáním. Je účinný a cena přitom hezká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Vanesa Efflerová, Příchovice:
Oblíbila jsem si zvuk . Kupuji už ho mnoho roků, ale tato novina mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem jej doporučila přítelkyním a mé babičce, také ho začaly užívat a zatím poslouchám jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a marně hledám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této řady kupujeme několik druhů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 78 hodnotících

Diskuze

Martin E: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Rozálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt