Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ema Skalická, Bělá:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Klára Furmánková, Vystrkov:
Super nákup! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho doma už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí jsem rozhodně udělal dobře.

Šárka Vozábová, Přistoupim:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a zeptal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a dnes dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze

Miroslav B: Přišlo to celkem rychle

David V: tak jsem to dostala aje to super

Markéta F: já jsem to prostě chtěla

Tobiáš M: Celkem jsem spokojený.

Natálie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt