Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ema Skalická, Bělá:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tuto nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Klára Furmánková, Vystrkov:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou jsem jistě neprohloupila.

Šárka Vozábová, Přistoupim:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a zeptal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a včera ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Nikol H: nemá chybu

Roman T: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna J: Je to dostatečné?

Antonín R: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt