Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 16GB Class4Kapacita - 16 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 16GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniel Maďar, Štítary:
Za tuto perfektní cenu naprosto dostačující produkt. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný výkon produktu a otestovat funkčnost ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro garáž i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Petr Comorek, Pašinka:
Již jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem se děsil, jestli tento nákup neskončí identicky. Raději jsem prodejci několikrát volal, vše kontroloval… Bez vytáček, říkal jsem si, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. mi doručili až do domu, důkladně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Doposud jsem na produktu nenašel nevýhodu. U prodejce budu stoprocentně objednávat nadále.

Matyáš Pietrosz, Tuchoraz:
Asi před půl rokem jsem koupil zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic stejného už si kupovat nebudu. Ale milenka mi k vánocům koupila . Prý si ho chválí řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze

Alena P: Ideální k osmnáctinám :)

Nela F: dobré

Antonín S: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt