Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 16GB Class4Kapacita - 16 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 16GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniel Maďar, Štítary:
Za tuto perfektní cenu zcela dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný výkon produktu a otestovat funkčnost ještě před zasláním. Obojí odpovídá recenzím. Velice pohodlný a stabilní pomocník pro kancelář i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Petr Comorek, Pašinka:
V minulosti jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nakupování neskončí stejně. Pro jistotu jsem prodejci párkrát telefonoval, všechno srovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. mi kurýr doručil až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a funguje bravurně. Ještě jsem na produktu nevypátral negativ. Tady budu na sto procent nakupovat i v budoucnu.

Matyáš Pietrosz, Tuchoraz:
Asi před půl rokem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic stejného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k narozeninám koupila . Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nedíval. Řekl jsem si, že dám šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Ema B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radim P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt