Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 192 Kč
Naše cena: 128 Kč Ověřit dostupnost

Smývací roztok na vosky a nečistoty - 100 ml spray. Slouží k odstraňování starých vosků a nečistot ze skluznic lyží.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tereza Filipcová, Probulov:
je velmi pěkný a užitečný. Velmi doporučuji. Cena odpovídá užitku. Neřekla bych však, že si zaplatíte více, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně báječný kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

Alena Machurková, Zbizuby:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž je za 20 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříň.

Simona Rývová, Malešovice:
Dlouhou dobu jsem zvažovala, který model by pro mě mohl být nejpřínosnější. Otestovala Pořídila jsem jich množství. Až nyní, když jsem našla jsem ale byla jistá, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými kvalitami mi úplně vyhovuje, zvládá vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho občas zkonfiskuje můj muž.

Marek Haidinger, Račín:
Pro nákup výrobku typu jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Sabina T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jan P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jaroslav M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura : Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt