Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 192 Kč
Naše cena: 128 Kč Ověřit dostupnost

Smývací roztok na vosky a nečistoty - 100 ml spray. Slouží k odstraňování starých vosků a nečistot ze skluznic lyží.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tereza Filipcová, Probulov:
je velmi hezký a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý výrobek, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

Alena Machurková, Zbizuby:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

Simona Rývová, Malešovice:
Dlouhou dobu jsem zvažovala, který model by pro mě mohl být nejpřínosnější. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem našla jsem ale věděla, že jsem v cílí. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi plně vyhovuje, zvládá vše, co od něho chci. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj přítel.

Marek Haidinger, Račín:
Pro nákup výrobku typu jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale příjemně překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Marek J: Jsem ráda, že to mám

Marek R: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch S: 110 % spokojenost

Matouš K: tak jsem to dostala aje to super

Petr Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt