Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické údaje:   Rekreační boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 46.Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karolína Florková, Hořiněves:
Snažila jsem se potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej koupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Richard Brousek, Všesulov:
Nedávno jsem objevil katalog , kde jsem si o tom přečetl detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento .

Jana Žítková, Lobeč:
Po jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože máme jen týden, už teď vím, že jsme objednali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Matouš Hovězák, Spořice:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že když jí nebude vyhovovat, tak vrátím, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z práce už ho testovala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Denis Pukowiec, Tchořovice:
Mít vlastní je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Alžběta N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára B: Je to dostatečné?

Zuzana M: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana E: dobré

Linda C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt