Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické údaje:   Rekreační boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 46.Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karolína Florková, Hořiněves:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšený a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

Richard Brousek, Všesulov:
Před časem jsem našel katalog , kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě neudělal blbě. Design, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento .

Jana Žítková, Lobeč:
Po jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože máme jen krátce, už teď vím, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Matouš Hovězák, Spořice:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak vrátím, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho testovala a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Denis Pukowiec, Tchořovice:
Mít vlastní je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je skvělé

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Šárka H: Je to dostatečné?

Tereza S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zuzana B: já jsem to prostě chtěla

Zdeněk H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt