Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Richard Kobylka, Horní Radouň:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá řešení. Proto jsem věděl, který výrobek potřebuji. Vybral jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento každému doporučit. Jsem rád a přitom hezky překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový obchod.

Nikolas Hrudka, Lužec nad Cidlinou:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch hraje také objem i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Patrik Eschler, Babice u Rosic:
bych vytkl dětský vzhled. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně napsat, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak je dobrý. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Patrik Ouřada, Michalovice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu naplno využít.

Karel Šindýlek, Píšťany:
Doporučuji! Já osobně jsem z nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze

Lucie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna V: já jsem to prostě chtěla

Veronika F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matyáš G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt