Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Richard Kobylka, Horní Radouň:
Jako chlap nemám moc času hledat různá možnosti. Proto jsem věděl, který výrobek chci. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. Seriozní jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento všem doporučit. Jsem spokojen a zároveň příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Perfektní obchod.

Nikolas Hrudka, Lužec nad Cidlinou:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího syna s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

Patrik Eschler, Babice u Rosic:
bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první pohled jak funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Patrik Ouřada, Michalovice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení v eshopu, nakonec mě odradily recenze kupujících. To se mě u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu naplno využít.

Karel Šindýlek, Píšťany:
Doporučuji! Já osobně jsem z šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze

Kateřina M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Martin M: Celkem jsem spokojený.

Martin C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt