Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denisa Horniaková, Nosislav:
Pořád jsem si říkala, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se smíchem mi o řekla. Aplikuje ho už několik roků a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho lehce zakoupím.

Ondřej Síbr, Řisuty:
jsem zakoupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nepřekvapilo.  S jsem hodně šťastný a jistě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Rozálie Sečanská, Luženičky:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná bába, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje , který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Nyní chci bez obav říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Matouš Dinh, Dolní Cerekev:
Koupit je správná volba. Užívám ho už pár dnů a vidím pouze výhody, prostě jsem doslova překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Nikolas Kaňa, Ostrov:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento , který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten pravý pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jeho hezkým způsobům jsem byl nucen pořídit další zařízení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u ostatních členů přátel. Na větší množství jsem dokonce dostal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Amálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel W: Přišlo to celkem rychle

Sára B: děda je z dárku je nadšený

Eva F: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kryštof : Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt