Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Denisa Horniaková, Nosislav:
Stále jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se záchvatem mi o řekla. Aplikuje ho už několik roků a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají dobrý eshop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Ondřej Síbr, Řisuty:
jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem docela dost času srovnávání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S jsem hodně spokojený a určitě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Rozálie Sečanská, Luženičky:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude dalším jenom na starost. Když jsem dověděla se, že existuje , který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Stíhám v klidu všechno co chci a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Matouš Dinh, Dolní Cerekev:
Koupit je dobrá volba. Užívám ho už pár týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Nikolas Kaňa, Ostrov:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento , který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho musím pořídit. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten správný pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit další balení, protože o ni propukl velký zájem i u dalších členů přátel. Na větší množství jsem dokonce získal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Anežka K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Ondřej S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Josef L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt