Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD a GUTS, vel. 37 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel. K dispozici dvě provedení bruslí - šedo-zelené ACTION Gold a stříbrné GUTS. Typ bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Simona Čačková, Fryčovice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento obchod ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani pár dni. došel v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Josef Rychlovský, Luby:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

Tadeáš Kucharič, Rychnovek:
S babičkou jsme hledali dobrý do naší kuchyně. Hledali jsme dostařující , který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze

Roman H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Johana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Pavel L: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš E: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vít P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt