Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Hokejový chránič krku senior Technické údaje: značka OPUS k dispozici dva typy chráničů, viz foto - černomodrý a černý Fighter. chrániče Fighter - k dispozici poslední 2 ks POZOR - VÝPRODEJOVÁ CENA SE SLEVOU 50-70% typ chrániče specifikovat v poznámce objednávky!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sofie Zdrálková, Lysá nad Labem:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Šárka Jarošová, Trnov:
Super , díky kterému stíhám své denní povinnosti naprosto s klidem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a cool. V e-shopu je prodáván v několika druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Sebastian Chromý, Novosedly nad Nežárkou:
Objednáním jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Nepovažuji se za náročného zákazníka, přesto chci kvalitu a za nízkou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho výrobky mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i designové zpracování, které je efektivní a pěkné. Určitě v nejbližší době objednám další modely.

Eva Runštuková, Polom:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Precizní. přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Sebastian M: 110 % spokojenost

Tereza S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jana G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Magdaléna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sabina B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt