Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Hokejový chránič krku senior Technické údaje: značka OPUS k dispozici dva typy chráničů, viz foto - černomodrý a černý Fighter. chrániče Fighter - k dispozici poslední 2 ks POZOR - VÝPRODEJOVÁ CENA SE SLEVOU 50-70% typ chrániče specifikovat v poznámce objednávky!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sofie Zdrálková, Lysá nad Labem:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Šárka Jarošová, Trnov:
Skvělý , díky kterému stíhám své každodenní starosti zcela s klidem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i moderní a trendy. V e-shopu je prodáván v mnoha druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Sebastian Chromý, Novosedly nad Nežárkou:
Koupí jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i designové zpracování, které je účelní a hezké. jistě v blízké době pořídím další kusy.

Eva Runštuková, Polom:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat dále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Amálie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina N: já jsem to prostě chtěla

Nikola P: děda je z dárku je nadšený

Eliška H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt