Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Florbalová čepel METROPOLIS-EUROSTICK - pravá, vhodná pro všechny běžné typy kónických hokejek, určených pro rekreační hraní. K dispozici v barvě bílé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Dřevojánková, Unkovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho velmi ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až domů. Doručovatel mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit , který mi byl poslán, je opravdu skvělý.

Nikola Jurková, Jarošov:
oslnil, mám ho odtud objednaný od ledna a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Alena Prilová, Uhřice:
Dlouho jsem nemohla najít skoro takový , který by mě nadchnul. Jsem docela přísná a chci vždy to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem našla váš obchod, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc pestrá. Našla jsem přesně to, co jsem chtěla za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý krámek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Eva G: dobré

Michaela S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie Š: děda je z dárku je nadšený

Ema D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tadeáš K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt