Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s . Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Florbalová čepel METROPOLIS-EUROSTICK - pravá, vhodná pro všechny běžné typy kónických hokejek, určených pro rekreační hraní. K dispozici v barvě bílé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Dřevojánková, Unkovice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho velmi ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně chytrým lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit , který mi byl doručen, je tedy perfektní.

Nikola Jurková, Jarošov:
překvapil, mám ho odtud objednaný od března a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Alena Prilová, Uhřice:
nějaký čas jsem nenašla najít přesně podobný , který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci pokaždé to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je hodně přehledný a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Šárka P: já jsem to prostě chtěla

Adam K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michal C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva B: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt